logo dfinance

Trudne kredyty – kilka podstawowych informacji na ich temat

Trudne kredyty bankowe

Na rynku znaleźć można wiele firm oferujących pomoc podczas uzyskania tzw. trudnych kredytów. Na skorzystanie z tego rozwiązania decydują się najczęściej osoby, które otrzymują odmowną odpowiedź od Biura Informacji Kredytowej (tzw. BIK).

Nie tylko BIK bywa problemem

Wbrew powszechnie panującej opinii, nie tylko negatywna historia w Biurze Informacji Kredytowej może być powodem uniemożliwiającym zaciągnięcie kolejnego zobowiązania finansowego. Na skorzystanie z trudnych kredytów decydują się także klienci, którzy wpisani zostali do Krajowego Rejestru Dłużników oraz ci nieposiadający stałego źródła dochodu. To samo tyczy się osób otrzymujących wynagrodzenie charakteryzujące się zróżnicowaną wysokością. Niestety, banki nie są także łaskawe dla klientów, którzy znajdują się w trudnej sytuacji życiowej (np. zmagają się z poważną chorobą) – oni również zmuszeni są do korzystania z usług firm pożyczkowych oferujących trudne kredyty.

Pomoc w uzyskaniu trudnego kredytu? – skorzystaj z oferty firmy dFinance

Firma dFinance posiada wieloletnie doświadczenie w branży finansowej. To właśnie dzięki niemu i dzięki szerokiej wiedzy merytorycznej pracujących w niej specjalistów, znajdą dla Państwa realną i możliwie najkorzystniejszą ofertę kredytową. Od początku działalności udało się nam nawiązać współpracę aż z piętnastoma bankami. Pomagaliśmy uzyskać trudne kredyty bankowe klientom wpisanym do Krajowego Rejestru Dłużników, posiadającym słabą historię kredytową, zatrudnianym w oparciu o umowę zlecenia lub umowę o dzieło oraz wielu innym osobom, którym bank odmówił kredytowania.

Uwaga!

Osoby, które ubiegają się o kredyt, powinny dokładnie zapoznać się z warunkiem naliczania prowizji przygotowawczej. Godne zaufania firmy – takie jak chociażby dFinance – pobierają opłatę dopiero w momencie sfinalizowania wszelkich formalności.

biuro@dfinance.pl +48 537 166 839

Zostaw Swój numer - oddzwonimy

biuro@dfinance.pl +48 537 166 839