logo dfinance

Jak uzyskać pożyczkę pracując na umowie zlecenia?

Kredyt

Stosunkowo duża liczba polskich pracowników, zatrudniona jest na umowę zlecenia. Dla pracodawców umowa zlecenie stanowi  formę tańszego zatrudnienia w porównaniu do umów o pracę. Pracownik jednak ma gorsze warunki, mniejszą stabilizację. Dotyczy to także możliwości korzystania z kredytów bankowych. Banki cenią sobie stabilne zatrudnienie u swoich klientów. Zdecydowanie wolą kredytować klienta zatrudnionego na umowę o pracę z czasem nieokreślonym, niż takiego, który jest zatrudniony na rok, czy 2 lata na umowę zlecenia.

Gdzie w takim razie szukać pomocy, jeśli pracujemy na umowę zlecenie, jaki bank zgodzi się udzielić nam kredytu rozłożonego na następne 10 lat, przy czasie pracy na 2 lata do przodu. Umowa zlecenie a kredyt bankowy, zapraszamy do wpisu.

Kredyt gotówkowy na umowę zlecenia

Wnioskując o kredyt gotówkowy, czy to w przypadku pracy na umowie zlecenia, czy jakimkolwiek innym zatrudnieniu pamiętać należy o kilku kwestiach. Pierwszą ważną rzeczą jest zdolność kredytowa. Należy zastanowić się czy możemy uzyskać kredyt gotówkowy, czy konsolidację kredytów z dobraniem gotówki. Profesjonalne wyliczenie oferty pomoże nam zrobić doradca bądź pośrednik. Samemu nie zawsze jesteśmy w stanie określić poziomu zdolności kredytowej. Kolejną rzeczą jest nie posiadanie zaległości w spłatach rat. Jeśli mamy 2-4 dni zaległości na którymś z naszych kredytów bankowych, zdecydowanie lepiej będzie je spłacić, odczekać 2 dni ( tyle zajmuje aktualizacja spłaty w BIK) po czym złożyć wniosek.

Czasowa umowa zlecenia jest tylko jednym z czynników uwzględnianych przez bank. Banki różnie podchodzą do klientów z umowami zlecenia. Jedne wymagają czasu nieokreślonego umowy, inne są w stanie kredytować klienta, nawet jeśli jego umowa zlecenia wygasa za rok. Warto zwrócić się do doradcy kredytowego w przypadku posiadania czasowej umowy zlecenia. Specjalista pomoże dopasować nasze okresy umowy do odpowiedniego banku.

Kredyt konsolidacyjny a umowa zlecenia

W przypadku kredytu konsolidacyjnego sytuacja wygląda bardzo podobnie jak w przypadku kredytów gotówkowych. Warto zagłębić się w wymogi banków, w ich podejście do umów zlecenia. Jeden z banków będzie uznawał umowy zlecenia trwające minimum od roku i na czas nieokreślony, innemu wystarczy taka podpisana pół roku temu, na najbliższe 10 miesięcy.

Przy trafieniu na dobrego doradcę kredytowego najważniejszą rzeczą będzie posiadanie umowy zlecenia od minimum 3 miesięcy. Z czasowością umowy nie powinno być już żadnego problemu. Jeśli mają państwo pytania jak bank podejdzie do dochodu z umowy zlecenia w państwa sytuacji, zapraszamy do kontaktu.

Kredyt bez umowy o pracę – w jaki sposób starać się o finansowanie?

Nie posiadasz stałej formy zatrudnienia, czyli umowy o pracę na czas nieokreślony jakiej oczekiwałby od Ciebie bank? Pracujesz na innych formach zatrudnienia, z czasem określonym bądź prowadzisz działalność? Kredyt bez umowy o pracę, zapraszamy do lektury.

Umowa zlecenia a zdolność kredytowa

Najbardziej istotną kwestią dla banków będzie posiadanie zdolności kredytowej. Nasza zdolność kredytowa będzie zawsze jako pierwsza prześwietlana, dopiero na drugim miejscu bank zwróci uwagę na formę wynagrodzenia.

Kredyt na umowie zlecenia

Nie posiadając umowy o pracę, pracując na umowach zlecenia warto zwrócić się o pomoc do doradcy kredytowego. Każdy bank wymaga innych minimalnych okresów zatrudnienia, stąd potrzebna będzie profesjonalna wiedza.

Jako biuro pośrednictwa kredytowego pomagamy osobom pracującym na umowy zlecenia już od 1 miesiąca pracy, nawet na czas określony. Każdy przypadek jest indywidualny, dlatego po wstępnej rozmowie nasz doradca będzie w stanie stwierdzić jak można pomóc w tym konkretnym przypadku.

Kredyt bez umowy o pracę, prowadzenie działalności gospodarczej

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, odwiedź naszą podstronę dotyczącą kredytowania firm. Jeśli masz jakieś pytania, również zapraszamy do kontaktu.

Oświadczenia, kredyty na podstawie obrotów w koncie

Jeśli jednak pracujesz na innych formach zatrudnienia, bądź na chwilę obecną nie możesz udokumentować faktu pracy banki wyjdą z propozycją kredytów na oświadczenie bądź na postawie obrotów w koncie. Aby uzyskać szybki kredyt, na dowolny cel warto skorzystać z proponowanych przez większość banków kredytów na oświadczenie, mniejszych kwot przyznawanych na podstawie samego dowodu osobistego.

Kredyt bez umowy o pracę, formy akceptowalnego dochodu

Umowa o pracę nie jest niezbędna aby otrzymać kredyt bankowy. Banki otwierają się na wiele innych źródeł dochodu. Uznają kontrakty, mianowania, wszelakie dodatki otrzymywane od pracodawcy. Najważniejszym w przypadku nie posiadania umowy o pracę będzie wiedza, który bank zaakceptuje moją formę zatrudnienia. Który bank zaakceptuje czas mojej umowy, czy nie będzie ona dla niego zbyt krótka. Dlatego o ile osoby pracujące na umowę o pracę zazwyczaj nie mają problemu aby same uzyskać kredyty, o tyle osoby z innymi formami wynagrodzeń częściej zgłaszają się o pomoc do pośredników kredytowych. Doświadczone osoby pomagają uzyskać tańsze kredyty, z minimum formalności.

biuro@dfinance.pl +48 537 166 839

Zostaw Swój numer - oddzwonimy

biuro@dfinance.pl +48 537 166 839