logo dfinance

Przedpłata, zaliczka, czy płacić aby uzyskać pożyczkę, kredyt?

przedpłata do pożyczki

Odpowiedź na pytanie zawarte w temacie naszego wpisu moglibyśmy sprowadzić do jednego słowa- NIE, NIE PŁACIĆ ! Przedpłata do pożyczki to zawsze oszustwo. Artykuł jednak powstał, z powodu sporej fali oszustw polegających na wyłudzeniach środków, obietnicach otrzymania pożyczek.

Wielokrotnie zgłaszają się do nas klienci, którzy w swojej historii starania się o pożyczkę, kredyt zostali oszukani. Są nieufni, ponieważ trafili na oszustów którzy zamiast im pomóc, wyłudzili zaliczki na rzecz obiecanej pożyczki, która finalnie nie doszła do skutku.

Portale ogłoszeniowe zalane są ofertami pożyczek bez BIK, bez KRD bez sprawdzania baz. Nawet komornik nie stanowi przeszkody dla uzyskania pożyczki. Dodatkowo warunki takich pożyczek są zaskakująco dobre, lepsze niż kredyt w banku. Takie ogłoszenia od razu powinny wzbudzać wątpliwość klienta. Nie ma firmy pożyczkowej, inwestora który dawałby pożyczki wszystkim bez sprawdzania sytuacji kredytowej. Takie pożyczki mówiąc najprościej, miałby by zbyt niski odsetek spłacania, co czyniłoby działanie firmy nie rentowym.

Pożyczki z zaliczką, opłatą wstępną czy to oszustwo?

Więc po co ogłoszenia kuszą taką ofertą? Taką ilością pożyczek dostępnych od ręki na cudownych warunkach?

Odpowiedź wydaje się prosta, nakierowane są na wyciągnięcie pieniędzy od klienta w drodze oszustwa. Oferty każdej kwoty dla każdego, zazwyczaj obwarowane są warunkami, wpłacenia środków po czym osoba oferująca pożyczkę znika, blokuje numer.

Przedpłata do pożyczki, Jakimi sposobami oszuści próbują wyciągnąć od Ciebie środki?

  •  zaliczka na poczet uruchomienia pożyczki
  •  obowiązek wysłania smsa premium (kosz kilkudziesięciu złotych)
  •  opłata za przewalutowanie środków (rzekomy inwestor wypłaca środki w dolarach a koszt przewalutowania wynosi 10 % wnioskowanej kwoty)
  •  koszty przygotowania umowy pożyczki
  •  koszty notariusza, zabezpieczeń pożyczki

Kreatywność oszustów nie zna granic, co chwila są w stanie wymyślić nowe oryginalne formy pozyskania przedpłat od klientów.

Dlatego NIGDY NIE WPŁACAJ ZALICZEK aby dostać pożyczkę !

Pożyczki z przedpłatą, opłatą weryfikacyjną czy warto?

Dlaczego ludzie, w większości świadomi zagrożeń jakie niosą są sobą wpłacanie zaliczek, opłat wstępnych czy przedpłat dają się naciągać?

Oszuści trafiają do grupy ludzi przypartych do ściany. Pętla pożyczek, chwilówek, które z miesiąca na miesiąc narastają. Komornik, windykacja na kredytach przy pilnej potrzebie dobrania gotówki. Zła sytuacja w bazach dłużników. To wszystko powoduje że klienci są w stanie podjąć ryzyko, mają nadzieję że spotkali swojego Anioła, który uratuje ich przed problemami.

W złej sytuacji istnieją inne rozwiązania niż wątpliwe ogłoszenia w intrenecie. Większość firm, doradców posiada współpracę z instytucjami zajmującymi się pracą z dłużnikiem. Anty-windykacje, restrukturyzacje długów, jest sporo rozwiązań dla człowieka nie radzącego sobie z pożyczkami, chwilówkami. dfinance.pl również posiada scenariusze dla osób z gorszymi sytuacjami kredytowymi.

Zapraszamy do kontaktu !

biuro@dfinance.pl +48 537 166 839

Zostaw Swój numer - oddzwonimy

biuro@dfinance.pl +48 537 166 839