logo dfinance

Biuro kredytowe, dlaczego warto korzystać?

Zalety biura kredytowego

Każdy z nas posiada swoje cele, marzenia. Część z nich jak np. własne mieszkanie może być zrealizowana dzięki wsparciu się kredytem bankowym. Nawet mniejsze cele realizujemy dzięki kredytom. Konsola czy nowy telewizor na raty to tylko przykłady naszego działania. Warto aby przy okazji realizowania naszych celów, spełniania marzeń działać mądrze od strony finansowej. Doświadczone biuro kredytowe pomoże nam wybrać najtańszą dostępną opcję kredytowania naszych zakupów. Wybierze najtańszy bank aby dopiąć konsolidację naszych kredytów, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Dużo banków, ale który wybrać?

Polski rynek charakteryzuje się sporym rozdrobnieniem instytucji bankowych. Mnogość banków i ich ofert utrudnia klientowi wybór najtańszej dostępnej oferty. Tylko ścisła współpraca z bankami i znajomość szybko zmieniających się ofert pozwoli na uzyskanie najtańszych kredytów. Dlatego też warto korzystać z usług polecanych biur kredytowych. Nie każdy z nas śledzi oferty banków, krajowych jak i zagranicznych funkcjonujących na polskim rynku. Naprzeciw oczekiwaniom klientów wychodzą biura kredytowe.

Biuro kredytowe, dlaczego lepsze niż samodzielne staranie się o kredyt?

Ale dlaczego warto korzystać z biur kredytowych? Co jest ich przewagą? Zapraszamy do zapoznania się z zaletami biur kredytowych, szczególnie tych profesjonalnych i sprawdzonych na przykładzie dFinance.pl

Biuro Kredytowe to Profesjonalna kadra

Kadra mająca doświadczenie w branży kredytowej. Większe biura kompletując swoją kadrę pracowniczą, jak dFinance.pl zatrudniają sprawdzonych ludzi z przeszłością w sektorze bankowym. W składzie znajdą się doradcy kredytowi klienta indywidualnego, doradcy firmowi czy osoby pracujące wcześniej w dziale analizy kredytowej. Tak umiejętnie zebrany kapitał ludzki powoduje, że doradcy wiedzą praktycznie wszystko o kredytach. Klienci mają poczucie obcowania z fachowcami, faktycznie chcącymi pomóc.

Biuro Kredytowe to oferty wielu banków i instytucji

Oferty pozwalające dopasować najtańsze możliwe rozwiązanie do sytuacji klienta. Kiedy klient sam idzie do banku, przedstawione zostanie mu kilka ofert jednej instytucji. Nie będzie między nimi znacznej różnicy. Z kolei chodzenie po bankach przez klienta i dopytywanie o oferty powoduje robienie sporej ilości zapytań kredytowych, które pogarszają sytuację. Zamiast chodzenia po bankach zalecane jest zgłoszenie się do biura kredytowego z szeroką ofertą dostępnych banków. Doradcy znają oferty nawet kilkunastu banków i po dokładnej analizie klienta wybiorą najtańszy z nich w podanej sytuacji.

Biuro Kredytowe to oszczędność pieniędzy

Wewnętrzne badania firmy dFinance.pl wykazały, ze osoby korzystające z pomocy biura mogą liczyć na ratę minimum 15 % niższą od kredytu uzyskanego w banku starając się samemu o ofertę. Znajomość ofert, ścisła współpraca z bankami pozwala sprzedawać jak najtańsze produkty, nie obarczone dodatkowymi prowizjami czy ubezpieczeniami.

Biuro Kredytowe omija duże różnice w poziomie ofert banków

Taki sam klient, z podobnym dochodem, w tym samym wieku. Jeden z nich dostaje kredyt na 20 tyś zł z ratą 300 zł na 84 miesiące, drugi na ten sam okres ratę 450 zł. Skąd ta różnica? Droższy bank, dodatkowa prowizja, ekstra ubezpieczenie i robi się pokaźna kwota do spłaty. Warto przed staraniem się o kredyt zwrócić się z prośbą do doradcy bądź pośrednika kredytowego o przeprowadzenie symulacji. Wyliczenie oferty.

Biuro Kredytowe to oszczędność czasu

Współpraca z doświadczonym biurem kredytowym pozwala także zaoszczędzić nasz cenny czas. Jeśli nie posiadamy wystarczającej wiedzy w temacie kredytów możemy trafić do instytucji bankowej, która nie będzie w stanie nam pomóc. Usłyszymy że nie mamy zdolności kredytowej bądź bank obciążony jest zbyt wysokim ryzykiem w naszym przypadku. Zwrócenie się na wstępie do biura kredytowego pozwoli uniknąć niepotrzebnych wizyt w bankach, które odmówią udzielenia kredytu. Profesjonalne biura omijają ten problem, ponieważ doskonale wiedzą jaki bank zgodzi się na udzielenie kredytu. Dodatkowo minimalizują pozyskiwane dokumenty. Wielokrotnie jest tak że banki zbierają od klienta historię rachunku, zaświadczenie od pracodawcy podczas gdy biuro będzie potrzebować jedynie 3 ostatnie przelewy od pracodawcy.

Biuro Kredytowe to znajomość bieżących ofert

Banki potrafią zmieniać swoją politykę kredytową nawet co miesiąc. Biorąc pod uwagę kilkanaście większych polskich banków robi się spora wiedza za którą specjaliści muszą nadążać. Niestety zwykły „Kowalski” bez dostępu do wiedzy nie będzie w stanie sprostać zmianom. Dobrze jest wybrać sprawdzone biuro kredytowe, nadążające za zmianami na rynku. Bez wątpienia biuro wykorzysta lepsze oferty promocyjne dostępne dla klientów.

Główne zalety, utwierdzają w przekonaniu, że biura kredytowe są dobrym wyborem. Procentowo, coraz więcej klientów wybiera sprawdzone biura zamiast wizyt w ciemno w placówkach bankowych. Wiedza i doświadczenie pracowników biura pomagają wielokrotnie uzyskać bardzo dobre oferty kredytów dla osób prywatnych jak i firm.

biuro@dfinance.pl +48 537 166 839

Zostaw Swój numer - oddzwonimy

biuro@dfinance.pl +48 537 166 839