logo dfinance

Kredyt na oświadczenie bez umowy o pracę

uzyskanie kredytu bez umowy o pracę

Zdarzają się sytuacje, kiedy potrzebujemy dodatkowej gotówki, takie jak nieprzewidziany zakup, wyjazd wakacyjny czy remont. Oferta kredytowa banków jest bardzo bogata, jednak cały proces ma kilka istotnych wad. Po pierwsze wymaga od nas zapoznania się z tą ofertą na rynku i wyboru najkorzystniejszej dla nas w tej chwili. Po drugie banki często wymagają dopełnienia formalności, które zabierają cenny czas, zmuszają do chodzenia po urzędach, czy kontaktu z zakładem pracy, a czasami są niemożliwe do spełnienia przy naszej formie zatrudnienia.

Nie chcemy korzystać z „chwilówek”. Czy istnieje alternatywa?

Skorzystanie z oferty banku wydaje się mocno problematyczne, a z parabanków, czy firm oferujących tzw. „chwilówki” nie zamierzamy korzystać. Na szczęście mamy jeszcze jedno wyjście. Będzie nim sprawdzenie ofert firm pośrednictwa w zakresie usług kredytowych. Najczęściej współpracują one przynajmniej z kilkoma bankami i na bieżąco orientują się w ich ofercie.

Zalety korzystania z firm pośrednictwa kredytowego:

  • Oszczędność czasu

Wnioskować o kredyt można nawet bez wychodzenia z domu. Oszczędzamy czas, który musielibyśmy poświęcić na skompletowanie dokumentów. Analiza kredytowa zajmuje nie dłużej niż 12 godzin. A umowa zostaje podpisana przed upływem 24 godzin.

  • Minimum formalności

Procedura jest maksymalnie uproszczona i nie musimy prezentować miliona dokumentów, włącznie z tytułową umową o pracę. Dodatkowo złożenie przez nas wniosku nie ma negatywnego wpływu na nasz scoring w Biurze Informacji Kredytowej.

  • Rzetelnie zweryfikowana oferta poważnych podmiotów finansowych

Pracownicy takiej firmy to specjaliści w dziedzinie bankowości. Mogą więc dopasować ofertę konkretnych banków do potrzeb klienta. Wiedzą też, w jaki sposób wynegocjować najlepsze warunki kredytowania oraz jak zmniejszyć raty kredytu.

  • Dostępność różnego rodzaju kredytów

W ten sposób możemy ubiegać się o kredyty gotówkowe, konsolidacyjne, dla firm, a nawet tzw. kredyty trudne, czyli dla osób w złej sytuacji finansowej lub z niekorzystną historią kredytową. Kwota otrzymanych środków może wynosić nawet do 500 tysięcy złotych.

biuro@dfinance.pl +48 537 166 839

Zostaw Swój numer - oddzwonimy

biuro@dfinance.pl +48 537 166 839