Kredyt bez umowy o pracę, w jaki sposób starać się o finansowanie?

Nie posiadasz stałej formy zatrudnienia, czyli umowy o pracę na czas nieokreślony jakiej oczekiwałby od Ciebie bank? Pracujesz na innych formach zatrudnienia, z czasem określonym bądź prowadzisz działalność? Kredyt bez umowy o pracę, zapraszamy do lektury.

Kredyt bez umowy o pracę a zdolność kredytowa

Najbardziej istotną kwestią dla banków będzie posiadanie zdolności kredytowej. Nasza zdolność kredytowa będzie zawsze jako pierwsza prześwietlana, dopiero na drugim miejscu bank zwróci uwagę na formę wynagrodzenia.

Kredyt bez umowy o pracę, praca na umowie zlecenia

Nie posiadając umowy o pracę, pracując na umowach zlecenia warto zwrócić się o pomoc do doradcy kredytowego. Każdy bank wymaga innych minimalnych okresów zatrudnienia, stąd potrzebna będzie profesjonalna wiedza.

Jeśli pracujesz właśnie na umowę zlecenia, zapraszamy do poniższego wpisu:

https://dfinance.pl/kredyt-bankowy-umowa-zlecenie/

Jako biuro pośrednictwa kredytowego pomagamy osobom pracującym na umowy zlecenia już od 1 miesiąca pracy, nawet na czas określony. Każdy przypadek jest indywidualny, dlatego po wstępnej rozmowie nasz doradca będzie w stanie stwierdzić jak można pomóc w tym konkretnym przypadku.

Kredyt bez umowy o pracę, prowadzenie działalności gospodarczej

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, odwiedź naszą podstronę dotyczącą kredytowania firm. Jeśli masz jakieś pytania, również zapraszamy do kontaktu.

Oświadczenia, kredyty na podstawie obrotów w koncie

Jeśli jednak pracujesz na innych formach zatrudnienia, bądź na chwilę obecną nie możesz udokumentować faktu pracy banki wyjdą z propozycją kredytów na oświadczenie bądź na postawie obrotów w koncie. Aby uzyskać szybki kredyt, na dowolny cel warto skorzystać z proponowanych przez większość banków kredytów na oświadczenie, mniejszych kwot przyznawanych na podstawie samego dowodu osobistego.

Kredyt bez umowy o pracę, formy akceptowalnego dochodu

Umowa o pracę nie jest niezbędna aby otrzymać kredyt bankowy. Banki otwierają się na wiele innych źródeł dochodu. Uznają kontrakty, mianowania, wszelakie dodatki otrzymywane od pracodawcy. Najważniejszym w przypadku nie posiadania umowy o pracę będzie wiedza, który bank zaakceptuje moją formę zatrudnienia. Który bank zaakceptuje czas mojej umowy, czy nie będzie ona dla niego zbyt krótka. Dlatego o ile osoby pracujące na umowę o pracę zazwyczaj nie mają problemu aby same uzyskać kredyty, o tyle osoby z innymi formami wynagrodzeń częściej zgłaszają się o pomoc do pośredników kredytowych. Doświadczone osoby pomagają uzyskać tańsze kredyty, z minimum formalności.