Pomagamy Klientom w uzyskaniu kredytu gotówkowego bez zabezpieczeń i zbędnych formalności. Kredyty tego rodzaju cieszą się ogromną popularnością, ponieważ uzyskane dzięki nim środki można przeznaczyć na dowolny cel. Co również istotne, pożyczki gotówkowe mogą spełnić oczekiwania również tych, którzy poszukują kredytu na oświadczenie. Wszystko dlatego, że banki przy ich udzielaniu często nie wymagają udokumentowanego dochodu. Trzeba jednak dodać, że dotyczy to raczej mniejszych sum. W przypadku pożyczek na większe sumy, wymagane jest jednak dostarczenie dokumentacji wykazującej uzyskiwanie stałych dochodów.

Wielką zaletą kredytów gotówkowych jest krótki czas realizacji, jaki mija między sporządzeniem wniosku a wypłatą gotówki. Cały proces zajmuje niekiedy zaledwie jeden dzień.

Kredyt z terminową umową i umową zlecenia

Otrzymanie kredytu gotówkowego, kiedy pracują Państwo na umowie na czas określony, wcale nie musi być trudne. Aby jednak otrzymać kredyt z umową terminową albo umową zlecenia, należy jednak spełnić kilka wymogów. Przede wszystkim musicie się Państwo liczyć się z faktem, że bank zbada Waszą historię kredytową. Dlatego, najlepiej jest budować ją już od pierwszego dnia zatrudnienia. Jednym z lepszych rozwiązań będzie karta kredytowa. Wystarczy wziąć na raty mały sprzęt AGD i regularnie go spłacać.

Czym jest kredyt gotówkowy?

Kredyt gotówkowy jest kredytem wypłacanym w całości w gotówce. Można go przeznaczyć na dowolny, wybrany cel, niezwiązany z prowadzeniem działalności gospodarczej. Taki zastrzyk gotówki może pomóc w spłacaniu innych zobowiązań albo spełnić marzenia o nowym samochodzie, remoncie domu czy też podróży dookoła świata.

Kredyt z niskim RRSO

Należy mieć świadomość, że kredytobiorca nie zwraca bankowi dokładnie takiej samej kwoty, jaką pożyczył. Instytucje finansowe, udzielające kredytu, doliczają do przekazanych środków pieniężnych dodatkowe sumy, które kredytobiorca, zobowiązany jest zwrócić wraz z kapitałem. Dlatego warto wiedzieć, co składa się na całkowity koszt zobowiązania. Na rzeczywistą roczną stopę oprocentowania (RRSO) składa się bowiem kilka elementów, budujących wysokość Państwa raty. Aby wybrać kredyt z niskim RRSO, trzeba więc dokładniej przyjrzeć się strukturze zobowiązania i składnikom raty.

Podstawowym elementem kredytu są odsetki. Kwotę tę określa tak zwane oprocentowanie, na które z reguły składa się stopa procentowa Wibor oraz marża banku. Pierwsza z podanych wartości jest wskaźnikiem zmiennym, uzależnionym od sytuacji na rynku usług bankowych. Z kolei marża stanowi stałą wartość i jest zyskiem banku z danego kredytu. Drugim elementem, decydującym o kosztach kredytu, jest prowizja. Podobnie jak marża, jest ona zarobkiem banku, ale w odróżnieniu od marży, płaci się ją jednorazowo, w momencie wzięcia kredytu. Jak więc widać, koszt kredytu to nie tylko wysokość samego oprocentowania. Dlatego, aby wybrać ofertę, która naprawdę pozwoli Państwu zaoszczędzić, warto polegać na wsparciu i poradzie doświadczonych specjalistów. A takich właśnie zatrudniamy w naszej firmie.

W jaki sposób otrzymamy pieniądze z kredytu gotówkowego?

Po podpisaniu umowy kredytowej pieniądze są najczęściej wypłacane przelewem na wskazany przez kredytobiorcę rachunek bankowy. Nie ma zatem konieczności odwiedzania banku z walizką, w której można zmieścić całą gotówkę. Wypłata jest wygodna i bezproblemowa. W momencie podpisania umowy kredytowej kredytobiorca otrzymuje również od banku harmonogram spłaty kredytu, co pozwala mu kontrolować kwoty i terminy kolejno wpłacanych rat.

Wymagane dokumenty

Ubiegając się o kredyt gotówkowy w banku, kredytobiorca zobowiązany jest do dostarczenia kompletu wymaganych dokumentów, takich jak dowód osobisty oraz zaświadczenie o zarobkach lub trzy ostatnie przelewy od pracodawcy. Pozyskanie ich może być mniej lub bardziej złożonym problemem w zależności od rodzaju naszego zatrudnienia. Z minimalną liczbą formalności będą borykać się osoby prowadzące własną działalność gospodarczą. W ich przypadku konieczne będą dokumenty potwierdzające wysokość przychodów. Tak to wygląda w bankach, dFinance.pl dba jednak o zminimalizowanie formalności związanych z kredytem. Jesteśmy świadomi, jak cenny jest czas naszych Klientów, dlatego nie narażamy ich na żmudne zbieranie dokumentów i wizyty w urzędach oraz innych instytucjach finansowych. Zgłaszający się do nas Klienci, zarówno osoby fizyczne, jak i przedsiębiorcy, mogą skorzystać z unikalnej, uproszczonej procedury, opracowanej przez naszych specjalistów.

Co możesz zyskać?

Nasi specjaliści porównują oferty 15 różnych banków, by znaleźć dla Ciebie optymalne rozwiązanie.

Proponujemy:

  • kredyt gotówkowy w kwocie od 10.000 zł do 300.000 zł bez żadnych zabezpieczeń
  • kredyt gotówkowy na okres od 6 miesięcy do 144 miesięcy
  • brak dodatkowych opłat w postaci ubezpieczenia lub opłat prowizyjnych

Gwarantujemy:

  • oszczędność czasu – ograniczone formalności, decyzja i wypłata kredytu w 24 godziny
  • ogromne możliwości finansowe – kredyt bez zabezpieczeń nawet do 300.000 zł
  • maksymalną swobodę spłaty – nawet do 144 miesięcy
  • możliwość miesięcznego zawieszenia raty w okresie kredytowania
  • akceptację wszystkich form zatrudnienia
  • kredyty do 200 tys. zł bez zgody małżonka/małżonki

Oblicz swoją niższą ratę kredytu gotówkowego w kalkulatorze kredytowym.