logo dfinance

Najtańszy kredyt konsolidacyjny, jak go uzyskać? Gdzie wnioskować?

Najtańszy kredyt konsolidacyjny, gdzie szukać, jakie warunki

Najtańszy kredyt konsolidacyjny, jak go uzyskać? W jakim banku najlepiej wnioskować?

Na stosunkowo wysoce konkurencyjnym rynku kredytowym, jaki mamy w Polsce powinno być dosyć łatwo uzyskać bardzo korzystne warunki kredytu. W praktyce jednak niekoniecznie udaje się uzyskać zadawalającą ofertę. Każda instytucja z sektora bankowego, czy poza oferuje bardzo korzystne warunki, lecz po wprowadzeniu klienta i zaproponowaniu oferty najczęściej są one dużo droższe niż te obiecywane. Jak uzyskać najtańszy kredyt konsolidacyjny, czym sugerować się w przypadku szukania oferty. Czy najtańszy kredyt konsolidacyjny to taki gdzie jest zerowa prowizja, czy możliwie jak najniższe oprocentowanie? Zapraszamy do lektury.

Konsolidacja kredytów, dlaczego jest to tak popularna opcja?

Obserwując rynek kredytów i pożyczek, nie trudno zauważyć boom na kredyty konsolidacyjne w ostatnich latach. Skąd taka popularność prostego zabiegu, jakim przecież jest samo przeniesienie wszystkich swoich zobowiązań do innej instytucji?

Czynnikami przewarzającymi za konsolidacją z pewnością będą;

  • zmniejszenie raty kredytu
  • dobranie gotówki
  • uzyskanie lepszych warunków kredytu
  • płatność jednej raty
  • odzyskanie należnych kwot z tytułu wcześniej zamkniętych kredytów

Między innymi dlatego tak wiele osób decyduje się na skonsolidowanie swoich zobowiązań i ewentualne dobranie środków. Na poszczególnych etapach życia wielu z nas korzysta z niższych kwot kredytów. Meble czy sprzęt RTV na raty, kredyt na remont mieszkania, limit w rachunku na czarną godzinę. Z czasem tych zobowiązań zbiera się na tyle dużo że stają się znacznym obciążeniem dla domowych budżetów. Najlepiej będzie w takiej sytuacji postarać się o zamianę uciążliwych zobowiązań w jeden tani kredyt konsolidacyjny.

Najtańszy kredyt konsolidacyjny, szukać na własną rękę czy przez pośrednika?

Dla nas odpowiedź będzie prosta, zdecydowanie lepiej skorzystać z pomocy pośrednika. Profesjonalni pośrednicy kredytowi swoje wynagrodzenie pobierają z banku, klient im nie płaci podobnie jak pracownikowi banku. Pośrednicy mają jednak więcej różnych ofert do zaproponowania klientom. Nie koniecznie muszą wciskać pierwszą lepszą ofertę. Wiedza pośredników pozwoli dopasować właściwy bank do sytuacji kredytobiorcy. Dzięki temu bez problemu klient uzyska najtańszy kredyt konsolidacyjny.

Najtańszy kredyt konsolidacyjny, na co zwrócić uwagę?

Wielu klientów często zwraca się do nas z prośbą o porównanie ofert jakie przedstawiają im banki. Najczęstszą opcją są 2 kredyty, z których jeden obciążony jest sporym oprocentowaniem i zerową prowizją. Drugi z nich ma niższe oprocentowanie, za to większą prowizję. Nie ma jasnej odpowiedzi który z kredytów będzie lepszy. Wszystko zależy od planów klienta. Jeśli planowana jest wcześniejsza splata, czy nadpłacanie zobowiązania z pewnością potrzebne będzie dokładne przeliczenie kosztów. Z pomocą naszych doradców bez problemu uzyskasz informacje jaki będzie faktyczny koszt kredytu, uwzględniając jego wcześniejszą spłatę.

Najtańszy kredyt konsolidacyjny, zapytaj o ofertę!

Zapraszamy do kontaktu. Dedykowany doradca zdiagnozuje Twoje potrzeby oraz sytuację i postara się zaproponować idealne zobowiązanie. Staramy się zawsze znaleźć najtańszy możliwy kredyt w odniesieniu do sytuacji czy problemów naszych klientów.

biuro@dfinance.pl +48 537 166 839

Zostaw Swój numer - oddzwonimy

biuro@dfinance.pl +48 537 166 839