logo dfinance

Kredyt dla młodego małżeństwa, jak dostać kredyt gotówkowy?

kredyt gotówkowy dla młodego małżeństwa

Kredyt gotówkowy dla młodego małżeństwa, w jaki sposób dostać kredyt na dobrych warunkach?

Małżeństwo niesie za sobą wiele poważnych decyzji. Wspólne zamieszkanie, co za tym idzie potrzebne środki na remont mieszkania czy organizacja przyjęcia weselnego. Decyzje podejmowane przez młode małżeństwo niejednokrotnie wiążą się ze sporymi kosztami. Jak bezproblemowo uzyskać kredyt dla młodego małżeństwa?

W artykule skupimy się na najczęstszych problemach w zakresie pozyskiwania kredytów gotówkowych, z jakimi spotkają się młode małżeństwa. We wpisie nie będziemy poruszać kwestii kredytów hipotecznych dla młodych par, na ten temat powstało już wystarczająco dużo wpisów w Internecie.

Preferencyjne oferty banków w kredytach dla młodych małżeństw.

Wielokrotnie klienci zwracają się do nas z prośbą o informacje, na ile dla banku znaczenie ma staż małżeństwa. Banki nie sugerują się długością trwania związku małżeńskiego, raczej zwracają uwagę na wiek kredytobiorców, ich dochody czy poziom zdolności kredytowej.

Porównując oferty banków dla jednego kredytobiorcy, a dla pary z pewnością znajdziemy lepsze warunki przystępując do kredytu jako małżeństwo. Bank postrzega małżonka/małżonkę jako dodatkowe zabezpieczenie spłaty kredytu. Ewentualne konsekwencje braku spłaty zobowiązania rozkładać się będą na dwie osoby.

Kredyt dla młodego małżeństwa, jak dostać najtańszą ofertę?

O kredyt gotówkowy czy konsolidacyjny warto starać się jeszcze przed pojawieniem się dzieci. Jedno, czy dwójka pociech wpłynie na poziom zdolności kredytowej u kredytobiorców.

Staż związku małżeńskiego nie ma znaczenia, więc nie będzie mieć wpływu na składane wnioski kredytowe.

Warto przed procesem wnioskowania o kredyt ograniczyć swoje miesięczne wydatki, co wpłynie pozytywnie na zdolność kredytową. Spłata pożyczki zakładowej czy rezygnacja z dodatkowych pakietów sportowych, z których nie korzystamy przyczyni się do wzrostu wykazywanego dochodu.

W celu znalezienia jak najtańszej oferty na daną chwilę polecanym jest zwrócenie się do profesjonalnego doradcy czy pośrednika kredytowego. Firmy takie jak dFinance.pl śledzą promocje banków na kredyty gotówkowe czy konsolidacyjne. Dzięki temu mamy szansę uzyskania obecnie najtańszej oferty.

biuro@dfinance.pl +48 537 166 839

Zostaw Swój numer - oddzwonimy

biuro@dfinance.pl +48 537 166 839