logo dfinance

Darmowy kredyt bankowy, czy to możliwe?

Darmowy kredyt bankowy, RRSO 0%

Kredyty bankowe, co zresztą oczywiste są dla banków całkiem dobrym sposobem na zarobek. Banki naliczają koszty prowizyjne, oraz oprocentowanie kredytu w skali rocznej. Jedne z nich są droższe, drugie tańsze. Od oferty zależy czy bank naliczy nam 2-4% prowizji przygotowawczej czy 10%. Podobnie jest zresztą z oprocentowaniem, które maksymalnie może wynosić 10 % w skali roku. Jak zatem możliwe aby pozyskać darmowy kredyt gotówkowy? Czy zarówno młoda osoba bez historii jak i osoby spłacające inne zobowiązania bankowe mogą starać się o darmowy kredyt bankowy?

Darmowe kredyty bankowe, kwoty

Kredyty bez opłat, czyli pożyczasz 1000 zł oddajesz 1000 okresowo pojawiają się w ofertach banków. Do pół roku temu taką ofertę proponował Eurobank. Kredyt na maksymalną kwotę 1000 zł rozłożony maksymalnie na 12 rat. Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa wynosiła 0 %.  Czyli pożyczasz określoną kwotę oraz oddajesz dokładnie tyle samo. Oferty te, są proponowane przez banki w celu pozyskania klienta. Bank udziela kredytu za darmo licząc na to że w przyszłości klient skupi się jeszcze na inne zobowiązania.  Maksymalne kwoty jakie banki są w stanie pożyczyć dochodzą do 4 tyś zł.

Wnioskowanie o darmowy kredyt bankowy

Kredyty z RRSO 0% proponowane przez banki zazwyczaj przyznawane są online. Działają systemowo, wniosek wypełniany na stronie banku, szybka analiza i decyzja o przyznaniu. Proces uzyskania kredytu nie zajmuje więcej niż 10 min. Kredyty przyznawane są na zasadach oświadczenia, bez dostarczania dokumentów dochodowych. Jedyne co jest wymagane to przelew weryfikacyjny wykonany ze swojego konta bankowego, w celu uwiarygodnienia klienta.

Jaki bank ma darmowe kredyty?

Obecnie, na dzień pisania artykułu (21.03.2019) z ofertą darmowego kredytu do klientów wychodzi Getin bank. Od 500 zł do 2000 zł na okres maksymalnie 12 miesięcy, RRSO 0%. Poza Getin bankiem w ofercie dla nowych klientów taki produkt oferuje jeszcze Credit Agricole. W tym przypadku maksymalna kwota udzielona przez bank wynosi 3000 zł na podobny, roczny okres.

Kto może wnioskować o darmowy kredyt bankowy?

Kredyty gotówkowe, opisywane przez nas przyznawane są osobom z dobrym BIK oraz posiadającym zdolność kredytową. Także osoby, które nigdy nie miały kredytu bez problemu uzyskają opisywane oferty. Taki kwoty są dobrym pomysłem na bez kosztowe zbudowanie historii kredytowej. Dzięki temu łatwiej otrzymamy w przyszłości kredyt hipoteczny czy kolejne kredyty gotówkowe.

Warunki otrzymania darmowego kredytu bankowego

  • Wiek, ukończone 18 lat i mniej niż 75 w zależności od banku
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Posiadanie numeru PESEL
  • Zamieszkanie na terenie kraju
  • Numer telefonu
  • Numer konta bankowego

Aby uzyskać informacje, jakie banki obecnie oferują oferty darmowych kredytów wystarczy w wyszukiwarkę wpisać np. „darmowe kredyty bankowe”, czy kredyt bankowy z RRSO 0%. Bez problemu znajdziemy dostępne oferty.

biuro@dfinance.pl +48 537 166 839

Zostaw Swój numer - oddzwonimy

biuro@dfinance.pl +48 537 166 839