logo dfinance

Czego nie wolno robić, chcąc zaciągnąć kredyt?

kredyt

Sytuacje kryzysowe – awaria samochodu lub w mieszkaniu, wypadki, choroby – generują dotkliwe koszty. Nie każdy jest w stanie pokryć je od ręki. W takich sytuacjach pożyczka może uratować życie. W innych – po prostu znacząco je ułatwia, ponieważ niektóre okazje nie zdarzają się drugi raz, a nie zawsze pieniądze mamy wtedy, kiedy są potrzebne. Każdemu może zdarzyć się potrzeba zaciągnięcia kredytu. Jak się do tego przygotować? Czego unikać? Zapraszamy do lektury artykułu.

Czego unikać, aby móc dostać kredyt?

Jak wiadomo, procedura zaczyna się od sprawdzenia BIK. Tam bank, w którym ubiegamy się o kredyt, sprawdzi naszą zdolność kredytową – i być może znajdzie szereg informacji, które go zniechęcą. Lepiej zadbać o to, by nie pojawiły się na naszym koncie zaległości w spłacie rat z innych kredytów. Tak samo negatywnie mogą wyglądać otwarte limity w koncie, a nawet karty kredytowe. Inną kwestią jest wiele wniosków kredytowych. Bank zobaczywszy nadmiernie dużo zapytań, może odmówić udzielenia kredytu. Uniknąć chaosu z wnioskami kredytowymi możemy zatrudniając dobrego pośrednika kredytowego.

Banki nie chce udzielić pożyczki. Co robić?

Taka sytuacja jest powszechniejsza, niż mogłoby się wydawać. Jak wynika z powyższego akapitu, procedura kredytowa jest nadmiernie skomplikowana. Pułapki czają się na każdym kroku, trudno jest nie popełnić błędu. Jeżeli jesteśmy w przypadku „trudnego kredytu”, a także jeżeli chcemy oszczędzić sobie czasu i wysiłku, warto skorzystać z usług pośrednika finansowego. Pomoże on uzyskać wsparcie finansowe osobom, które mają z tym problem – albo zwyczajnie pragną powierzyć proces specjaliście. Trudne kredyty to chleb powszedni takich firm – w tym naszej. Dla Ciebie to życiowy problem. Dla nas – rutyna, praca, do której podchodzimy tak, jak Ty podchodzisz do swoich codziennych obowiązków. Nie stanowi również problemu uzyskanie kredytu dla osób zatrudnionych na umowy zlecenie czy umowy o dzieło, inne umowy terminowe, oraz kredytu gotówkowego bez zabezpieczeń.

biuro@dfinance.pl +48 537 166 839

Zostaw Swój numer - oddzwonimy

biuro@dfinance.pl +48 537 166 839