logo dfinance
kredyty-chrzanow

Nieplanowane wydatki to zmora każdego człowieka. Co zrobić w sytuacji, kiedy nie jesteśmy w stanie sfinansować ich z własnej kieszeni ? Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą kredytów. Swoje usługi w tym zakresie świadczymy na terenie Myślenic i okolic. Jesteśmy przekonani, że jakość naszych usług sprosta oczekiwaniom wszystkich klientów, nawet tych najbardziej wymagających. Kredyty Myślenice, zapraszamy !

Szeroki zakres pomocy finansowej:

Kredy gotówkowe Myślenice

Kredyt gotówkowy, to obecnie jeden z najpopularniejszych sposobów finansowania nagłych wydatków. Warto wiedzieć, że można go przeznaczyć na dowolny, wybrany przez siebie cel pod warunkiem, że nie jest on związany z prowadzeniem działalności gospodarczej. Remont mieszkania, większe zakupy, ponadto zakup samochodu. Pomożemy Państwu w znalezieniu idealnej oferty kredytowej. Więcej informacji na ten temat umieszczono w zakładce dedykowanej „kredyty gotówkowe”.

Kredyty konsolidacyjne Myślenice

Najogólniej rzecz ujmując, mianem kredytu konsolidacyjnego określa się kredyt celowy przeznaczony na spłatę dotychczasowych zobowiązań. Dzięki niemu możliwe jest m.in. zmniejszenie wysokości miesięcznych zobowiązań, skrócenie okresu spłaty. W dodatku klient dostaje możliwość negocjowania lepszych warunków kredytowania. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w zakładce „kredyty konsolidacyjne”.

Trudne kredyty Myślenice

Mianem trudnych kredytów określa się świadczenia pieniężne przyznawane osobom fizycznym lub przedsiębiorcom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej ponadto takim, którzy posiadają nieco słabszą historię kredytową, uniemożliwiającą otrzymanie klasycznego kredytu bankowego.
Pomożemy Państwu w otrzymaniu trudnego kredytu oraz dopasowaniem jego kosztu do możliwości spłaty! Więcej informacji na ten temat umieszczono w dedykowanej zakładce: „trudne kredyty”.

Kredyty dla firm Myślenice

Udzielamy pomocy dla firm, które starają się o przyznanie kredytu gotówkowego na rozwój działalności, bieżące finansowanie oraz inne cele. Ofertę dobieramy indywidualnie – w oparciu o potrzeby klientów ponadto o ich możliwości spłaty. Szczegółowy opis oferty umieszczony został w zakładce „kredyty dla firm”.