Kredyty gotówkowe cieszą się dużą popularnością, ponieważ środki można przeznaczyć na dowolny cel. Ponadto takie pożyczki mogą być udzielne online. Mimo to, aby uzyskać kredyt gotówkowy bez zaświadczeń należy mieć stały dochód, ale nie musi on pochodzić z umowy o pracę. Przykładowo, może być to umowa zlecenie lub umowa o dzieło. Można również we wniosku wskazać, z jakiego tytułu i w jakiej wysokości otrzymuje się dochód. Przykładowo, wystarczy wyciąg z banku, który potwierdzi wpływ wynagrodzenia. Warto na samym początku okazać ten dokument, aby uprościć cały proces przyznawania kredytu. Pieniądze otrzymamy nawet tego samego dnia. Wystarczy złożyć wniosek przez Internet. Z przyjemnością pomożemy we wszelakich formalnościach oraz udzielimy rad związanych z utrzymaniem kredytu gotówkowego bez formalności.

Kredyt z umową zlecenie

Umowa o pracę przestała już być jedyną dopuszczalną formą zatrudnienia. Z tego względu banki uważnie obserwują zmiany na rynku i na tej podstawie przygotowują swoją ofertę. Oczywiście forma zatrudnienia i staż pracy mają duże znaczenie dla zdolności kredytowej. Mimo to liczą się również takie czynniki jak wiek, stan cywilny, wysokość wynagrodzenia, historia kredytowa oraz to, czy obecnie spłacamy inne pożyczki. Jeśli tylko umową zlecenie i regularny dochód, możemy ubiegać się o kredyt gotówkowy z dużym powodzeniem. Nasza firma jako pośrednik w zakresie usług kredytowych pomoże Państwu ubiegać się o kredyt. Nasi specjaliści z przyjemnością doradzą w wyborze najkorzystniejszej oferty kredytu. Naszą największą zaletą jest szybkość działania i rzetelność. Bez wychodzenia z domu otrzymasz propozycję kredytową z 15 różnych banków, bez negatywnego wpływu na scoring w BIK.

Kredyt z terminową umową

Otrzymanie kredytu gotówkowego, kiedy pracujemy na umowie na czas określony wcale nie musi być trudne. Nie jest to jedyny wymóg, jaki należy spełnić, aby nasz wniosek o kredyt został zaakceptowany. Musimy się także liczyć z faktem, że bank zweryfikuje naszą historię kredytową. Najlepiej jest budować ją już od pierwszego dna zatrudnienia. Jednym z lepszych rozwiązań będzie karta kredytowa. Wystarczy wziąć na raty mały sprzęt AGD i regularnie go spłacać. Ponadto są banki, które udzielą kredytu z terminową umową w pracy. Ważne jest, jak długo jeszcze będziesz tam pracować. Jednym z wymogów jest to, aby umowa trwała jeszcze minimum pół roku, a najlepiej rok. Jeszcze lepiej jest widziane, kiedy to jest kolejna umowa z tym samym pracodawcą. Jeśli zbliżamy się do końca umowy, możemy przedstawić bankowi promesę o jej przedłużenie. Jest to deklaracja, że pracodawca podpisze z Tobą kolejną umowę. Nasza firma z przyjemnością pomoże w staraniach o kredyt z umową o pracę na czas określony.

Czym jest kredyt gotówkowy?

Kredyt gotówkowy jest kredytem wypłacanym w całości w gotówce. Można go przeznaczyć na dowolny, wybrany cel, niezwiązany z prowadzeniem działalności gospodarczej. Taki zastrzyk gotówki może pomóc w spłacaniu innych zobowiązań albo spełnić marzenia o nowym samochodzie, remoncie domu czy też podróży dookoła świata.

Ile kosztuje wzięcie kredytu gotówkowego?

Nie jest tak, że biorąc kredyt zwracamy bankowi dokładnie tę samą kwotę, którą pożyczyliśmy. Instytucje finansowe muszą zarobić na pożyczkach, dlatego należy przygotować się na dodatkowe koszty. Dzięki współpracy z dFinance.pl dodatkowe koszty będą jak najniższe. Podstawowym elementem kredytu są odsetki. Kwotę tę określa tak zwane oprocentowanie, na które z reguły składa się stopa procentowa Wibor oraz marża banku. Pierwsza z podanych wartości jest wskaźnikiem zmiennym, uzależnionym od sytuacji na rynku usług bankowych. Z kolei marża stanowi stałą wartość i jest zyskiem banku z danego kredytu. Drugim elementem, decydującym o kosztach kredytu, jest prowizja. Podobnie jak marża, jest ona zarobkiem banku, ale w odróżnieniu od marży płaci się ją jednorazowo, w momencie wzięcia kredytu.

W jaki sposób otrzymamy pieniądze z kredytu gotówkowego?

Po podpisaniu umowy kredytowej pieniądze są najczęściej wypłacane przelewem na wskazany przez kredytobiorcę rachunek bankowy. Mimo nazwy nie ma zatem konieczności pójścia do banku z walizką, w której można by było zmieścić całą gotówkę. Wypłata jest wygodna i bezproblemowa. W momencie podpisania umowy kredytowej otrzymamy również od banku harmonogram spłaty kredytu, co pozwoli nam kontrolować kwoty i terminy kolejno wpłacanych rat.

Wymagane dokumenty

Ubiegając się o kredyt gotówkowy w banku musimy zebrać wymagane dokumenty, takie jak chociażby dowód osobisty oraz zaświadczenie o zarobkach lub trzy ostatnie przelewy od pracodawcy. Pozyskanie ich może być bardziej lub mniej złożonym problemem w zależności od rodzaju naszego zatrudnienia. Z minimalną liczbą formalności będą borykać się osoby prowadzące własną działalność gospodarczą. W ich przypadku konieczne będą dokumenty potwierdzające wysokość przychodów. Tak to wygląda w bankach. dFinance.pl dba jednak o zminimalizowanie formalności związanych z kredytem. Jesteśmy świadomi, jak cenny jest czas naszych Klientów, dlatego nie narażamy ich na żmudne zbieranie dokumentów i wizyty w urzędach oraz innych instytucjach finansowych. Nasi Klienci, zarówno osoby fizyczne, jak i przedsiębiorcy, będą mogli skorzystać z unikalnej, uproszczonej procedury, opracowanej przez naszych specjalistów.

Co możesz zyskać?

Nasi specjaliści porównują oferty 15 różnych banków, by znaleźć dla Ciebie optymalne rozwiązanie.

Proponujemy:

  • kredyt gotówkowy w kwocie od 10.000 zł do 300.000 zł bez żadnych zabezpieczeń
  • kredyt gotówkowy na okres od 6 miesięcy do 144 miesięcy
  • brak dodatkowych opłat w postaci ubezpieczenia lub opłat prowizyjnych

Gwarantujemy:

  • oszczędność czasu – ograniczone formalności, decyzja i wypłata kredytu w 24 godziny
  • ogromne możliwości finansowe – kredyt bez zabezpieczeń nawet do 300.000 zł
  • maksymalną swobodę spłaty – nawet do 144 miesięcy
  • możliwość miesięcznego zawieszenia raty w okresie kredytowania
  • akceptację wszystkich form zatrudnienia
  • kredyty do 200 tys. zł bez zgody małżonka/małżonki

Oblicz swoją niższą ratę kredytu gotówkowego w kalkulatorze kredytowym.

Dodatkowo polecamy sprawdzić naszą ofertę