Przedsiębiorcy wiedzą doskonale, ile pracy i wysiłku włożyć trzeba w sprawne działanie firmy. Prowadzenie przedsiębiorstwa to również ustawiczny stres i ryzyko, konieczność podejmowania szybkich decyzji oraz umiejętność trzymania ręki na pulsie rynkowych zdarzeń. W takiej sytuacji przydatna może być pomoc firmowego doradcy kredytowego. Często przecież prowadzone przez Państwa firmy stają przed niezwykłą okazją do tego, by się rozwinąć, ale brakuje środków, dzięki którym można podjąć śmiałe decyzje o zmianach i inwestycjach. Pomoc doświadczonego doradcy kredytowego może okazać się strzałem w dziesiątkę. Dzięki środkom udostępnionym przez bank, Wasze firmy mogą stać się jeszcze bardziej konkurencyjne.

Kredyt firmowy

Doskonałym rozwiązaniem dla przedsiębiorców myślących o dalszym rozwoju swojego przedsiębiorstwa może być kredyt firmowy. Nasi doradcy zadbają o to, by wskazać Państwu produkty kredytowe, które będą najlepiej dostosowane do potrzeb Waszej firm. Inny rodzaj kredytu należy wybrać, kiedy chcecie zachować płynność finansową przedsiębiorstwa, niż wtedy, gdy planuje się zakup nowych maszyn i licencji. Doradzamy, jaki rodzaj kredytu najlepiej sprawdzi się w Państwa sytuacji. Możemy pomóc Wam uzyskać kredyty obrotowe, inwestycyjne i scalające w jedno inne zobowiązania.

Konsolidacja kredytów firmowych

Konsolidacja kredytów firmowych to doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy potrzebują dofinansowania, ale posiadają już inne zobowiązania. Pozwala ono bowiem na wydłużenie czasu kredytowania, oraz połączenie wszystkich rat w jedną – niższą i łatwiejszą do spłaty.

Oferujemy naszym klientom:

  • kredyt w wysokości do 500.000 PLN
  • kredyt dla firm działających nie krócej 12 miesięcy
  • kredyt przy niskich dochodach, a nawet ich braku!
  • kredyt nawet przy zaległościach w ZUS i US

Kredyty dla firm na starcie

Kredyty dla firm na starcie bywają trudne do uzyskania. Wszystko dlatego, że banki nie wiedzą, czego spodziewać się po przedsiębiorstwie, którego wiarygodność ciężko ocenić. Pomagamy również w takich przypadkach. Nasi doradcy doskonale znają realia rynku. Wiedzą też, gdzie szukać rozwiązań mniej standardowych problemów. Istnieje kilka możliwości kredytowania przedsiębiorstw na starcie. Jeden ze sposobów to oparcie się na wiarygodnym biznesplanie oraz prognozie spodziewanych przychodów. Często też udaje się zdobyć finansowanie dzięki wniesionemu zabezpieczeniu w postaci nieruchomości. Zajmujemy się nie tylko potrzebami przedsiębiorców, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z biznesem. Kredyty dla firmy rozliczających się z urzędem skarbowym na zasadach innych niż książka przychodów i rozchodów to inne pole, na którym możecie liczyć na naszą pomoc.