logo dfinance

Kredyt dla firmy

Kredyt firmowy – dlaczego warto?

Kredyt firmowy daje szerokie możliwości rozwoju zarówno firmom, które dopiero zaczynają swoją działalność, jak i tym istniejącym na rynku już od wielu lat. Długo działające firmy mają jednak większą szansę na uzyskanie potrzebnej pożyczki. Banki często mają w swojej ofercie zróżnicowane produkty kredytowe, aby móc dopasować je do potrzeb konkretnych przedsiębiorstw. Na takie zobowiązanie przedsiębiorcy mogą się bowiem zdecydować ze względu na dowolny cel. Może to być zakup nowych sprzętów, środki potrzebne na inwestycję lub utrzymanie płynności firmy.

Co więcej, część kosztów związanych z podejmowaniem i udzielaniem kredytu firmowego (tj. jego obsługa) można odliczyć. Warto jednak pamiętać, że podczas wykorzystywania środków z pożyczki na cele biznesowe należy prowadzić szczegółową dokumentację transakcji pokrywanych tymi funduszami.

Kredyt na firmę

Chcesz pozyskać fundusze na rozwój swojej firmy, ale nie wiesz, jak przejść przez proces ubiegania się o kredyt na firmę? Wystarczy, że skontaktujesz się z naszymi doradcami, którzy pomogą Ci uzyskać kredyt na działalność gospodarczą przyznany na preferencyjnych warunkach z możliwie niskim oprocentowaniem!

Kredyt na działalność gospodarczą może być pobierany ze względu na chęć rozpoczęcia jej funkcjonowania lub dalszy rozwój. Fundusze z kredytu mogą być przeznaczone m.in. na inwestycję, zakup niezbędnego zaopatrzenia działalności czy wypłata wynagrodzeń. Możliwość dostania takiej pożyczki może być jednak uwarunkowana wieloma czynnikami takimi, jak zdolność kredytowa czy wniesione zabezpieczenie w różnej postaci.

Pomagamy naszym Klientom uzyskać kredyt na działalność gospodarczą przyznany na preferencyjnych warunkach z możliwie niskim oprocentowaniem. Bierzemy pod uwagę możliwości oraz potrzeby działalności względem wysokości miesięcznej raty i okresu spłacania zobowiązania. Dzięki temu nie będzie ona w żadnym stopniu utrudniała codziennego funkcjonowania firmy i pozwoli jej się rozwinąć. Wszelkie zlecenia staramy się realizować w możliwie najkrótszym czasie, aby Twoja działalność mogła szybko reagować na pojawiające się koszty i możliwości inwestycyjne.

Jakie kredyty dla firm cieszą się największą popularnością?

Każdy przedsiębiorca wie, że do prawidłowego rozwoju firmy konieczne są spore nakłady gotówki. Coraz częściej zdarza się, że przedsiębiorcy dla zapewnienia ciągłości finansowej zaciągają kredyty gotówkowe. Największą popularnością cieszą się:

  • kredyty inwestycyjne – uzyskane w ramach tego świadczenia środki, przedsiębiorcy mogą przeznaczyć zarówno na rozwój działalności, jak i finansowanie różnorodnych przedsięwzięć. Banki przed udzielaniem kredytów inwestycyjnych dokonują jednak szczegółowej analizy ekonomiczno-finansowej przedsiębiorcy. Jej nadrzędnym celem jest sprecyzowanie, czy dana firma nie jest obarczona zbyt dużym ryzykiem i czy jej przedsięwzięcia mają jakąkolwiek szansę powodzenia,
  • kredyty obrotowe – ich celem jest finansowanie tzw. bieżącej działalności przedsiębiorstw. Oznacza to, że uzyskane środki mogą być przeznaczane zarówno na wynagrodzenia pracownicze, jak i koszty administracyjne. Najczęściej właściciele firm decydują się na tę formę kredytu, aby zapewnić sobie płynność finansową, ponieważ duża część ich funduszy jest zamrożona w postaci należności od dłużników. Charakterystyczny dla kredytów obrotowych jest krótki termin spłaty, który wynosi mniej niż rok. Warto również wiedzieć, że kredyty obrotowe nie posiadają sztywnych harmonogramów spłaty rat,
  • kredyty konsolidacyjne dla firm, podobnie jak kredyty konsolidacyjne dla osób fizycznych polegają na połączeniu wszystkich posiadanych zobowiązań w jedno. Decydując się na takie rozwiązanie, możliwe jest otrzymanie mniejszej i bardziej korzystnej raty kredytu oraz rozłożenie zobowiązania na dłuższy okres. Kredyt konsolidacyjny cieszy się wśród przedsiębiorców dużą popularnością. Wpływ na to ma oczywiście wygoda, którą za sobą niesie.

Kiedy już zdecydujesz się na konkretny rodzaj kredytu, warto przejrzeć oferty różnych banków, aby wybrać najkorzystniejszą. Przy porównywaniu propozycji zwróć uwagę na takie parametry jak oprocentowanie, prowizję oraz dodatkowe koszty związane z udzieleniem kredytu. W wyborze odpowiedniego kredytu z pewnością pomogą Ci nasi profesjonalni doradcy kredytowi. Skontaktuj się z nami już dziś!

biuro@dfinance.pl +48 537 166 839

Zostaw Swój numer - oddzwonimy

biuro@dfinance.pl +48 537 166 839

Kredyty firmowe – dlaczego warto zdecydować się na konsolidację

Tak jak już wspomnieliśmy nieco wyżej, kredyt konsolidacyjny przeznaczony jest dla osób posiadających czy też prowadzących własną działalność gospodarczą. Wśród zalet tego rozwiązania wymienić możemy niewątpliwie nie tylko obniżenie miesięcznych zobowiązań, ale również zapewnić nam jeden, stały termin spłaty. Dzięki czemu nie będziemy musieli się martwić o to, by pamiętać o ciągłym przelewaniu rat dla różnych kredytodawców każdego miesiąca. Bardzo dużą korzyścią dla nas w przypadku kredytu konsolidacyjnego dla firm jest fakt, że podmiot, u którego jest on spłacany, jest tylko jeden. Brak kilku na raz ułatwia formę spłaty (zdarza się to w momencie gdy zaciągamy kilka kredytów w różnych bankach).

Kredyt na działalność gospodarczą

Kredyt na działalność gospodarczą może być pobierany ze względu na chęć rozpoczęcia jej funkcjonowania lub dalszy rozwój. Fundusze z kredytu mogą być przeznaczone m.in. na inwestycję, zakup niezbędnego zaopatrzenia działalności czy wypłata wynagrodzeń. Możliwość dostania takiej pożyczki może być jednak uwarunkowana wieloma czynnikami takimi, jak zdolność kredytowa czy wniesione zabezpieczenie w różnej postaci.
Pomagamy naszym Klientom uzyskać kredyt na działalność gospodarczą przyznany na preferencyjnych warunkach z możliwie niskim oprocentowaniem. Bierzemy pod uwagę możliwości oraz potrzeby działalności względem wysokości miesięcznej raty i okresu spłacania zobowiązania. Dzięki temu nie będzie ona w żadnym stopniu utrudniała codziennego funkcjonowania firmy i pozwoli jej się rozwinąć. Wszelkie zlecenia staramy się realizować w możliwie najkrótszym czasie, aby Państwa działalność mogła szybko reagować na pojawiające się koszty i możliwości inwestycyjne.