W przypadku, kiedy doszło do utraty przez Klienta zdolności kredytowej, musi się on liczyć z tym, że jego wniosek kredytowy zostanie odrzucony przez bank. Warto jednak podkreślić, że otrzymanie kredytu z brakiem zdolności kredytowej jest trudne, ale jednak możliwe. Aby zwiększyć swoje szanse na jego uzyskanie, najlepiej zgłosić się do specjalistów, takich jak nasza firma. Samodzielne próby starania się o kredyt w takiej sytuacji mogą bowiem zrujnować Państwa scoring. Każdy wniosek jest bowiem przesyłany przez bank do BIK w celu weryfikacji Waszej zdolności kredytowej. Złożenie wielu wniosków w krótkim czasie może w efekcie skutkować obniżeniem Państwa wiarygodności.

Jak uzyskać pożyczkę albo kredyt bez zdolności kredytowej?

Możliwe, że sytuacja, w której się Państwo znajdują, wymaga, byście starali się o kredyt bez obowiązku wykazania zdolności kredytowej. Zajmujemy się również takimi sprawami.

Istnieje jeszcze jedno rozwiązanie, które można wziąć pod uwagę. Mowa o pożyczce. W obiegowej opinii kredyt i pożyczka jest tym samym, warto jednak wiedzieć, że instrumenty te różnią się od siebie. Należy bowiem wspomnieć, że przepisy regulujące rynek finansowy sprawiają, że pożyczki uznać można za produkty bardziej elastyczne. Tym samym więc, pożyczka bez zdolności kredytowej może uratować sytuację wszystkich tych, którzy na uzyskanie kredytu bankowego nie mają szans.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami. Lata doświadczeń podpowiadają nam, gdzie szukać pomocy, gdy wszystkie inne rozwiązania zawiodły. Pomagamy wydostać się z poważnych problemów. Wiemy bowiem, że często zdarza się, iż kredytobiorcy popadają w tarapaty bez swej wyraźnej winy.