Kredyt z niskim dochodem

Kredyt z niskim dochodem nie jest łatwy do otrzymania, jednak nie jest to rozwiązanie, z którego osoby mało zarabiające powinny całkowicie rezygnować. Istnieje kilka czynników, które – po ich wypełnieniu – mogą znacząco pomóc w osiągnięciu tego celu. Przede wszystkim warto zadbać o odpowiednią historię kredytową, a także uregulować dotychczasowe zobowiązania. W momencie ubiegania się o kredyt z niskim dochodem najlepiej jest nie mieć żadnych innych, bieżących pożyczek, spłacanych rat czy zalegających kart kredytowych, a wszystkie poprzednie spłacać terminowo i bez opóźnień.

Podczas ubiegania się o kredyt przy niskim dochodzie pomocna może się również okazać forma zatrudnienia. W oczach pożyczkodawcy najbardziej korzystna jest umowa o pracę na czas nieokreślony, jednak również w innym wypadku jest szansa na otrzymanie kredytu. Przy innych umowach niezwykle istotny jest staż pracy oraz możliwość wystawienia przez pracodawcę tzw. promesy zatrudnienia.

Pożyczka bez zdolności kredytowej

Banki bardzo dokładnie sprawdzają historię oraz zdolności kredytowe osób ubiegających się o pożyczkę. Długi, nieopłacone zobowiązania finansowe czy nieterminowe dokonywanie rat wpływa na niekorzyść kredytobiorcy i wówczas bank może wydać negatywną odpowiedź na wniosek. Pomagamy naszym Klientom w uzyskaniu pożyczki bez zdolności kredytowej nawet w sytuacji, w której bank odmówił im wcześniej finansowania.

Rynek finansowy jest niezwykle elastyczny, a wieloletnie doświadczenie naszej firmy pomaga nam znajdować odpowiednie rozwiązania, niezależnie od sytuacji. Co więcej, dokładamy wszelkich starań, aby realizacja wniosków o pożyczki bez zdolności kredytowej przebiegały z minimalną ilością formalności oraz wymaganej dokumentacji, a otrzymywane pożyczki opierały się na korzystnych warunkach. Pomagamy naszym Klientom uzyskać realną pomoc w wyjściu z kłopotów finansowych.